Ansatte

Ledelse

Rektor  Ingunn Juul  
ingunn.juul@kg.vgs.no

Assisterende rektor ungdomsskolen  Lars Børge Holm 
lars.borge.holm@kg.vgs.no

Assisterende rektor videregående skole  Hanne Tulluan
hanne.tulluan@kg.vgs.no

HR- og økonomisjef  Leif Anders Larsen
leilar@kg.vgs.no

Leder for Elevtjenesten  Inger Marie Viberg
inger.marie.viberg@kg.vgs.no 

Avdelingsledere 

Trinnleder Vg1,  fagseksjon språk
karin.andersen@kg.vgs.no              

Trinnleder Vg2, fagseksjon realfag
lars.eivind.lervaag@kg.vgs.no

Trinnleder Vg3, fagseksjon samfunnsfag/norsk/religion
thomas.onstad.fjeldstad@kg.vgs.no

Team 8. trinn                       
liv.wisloeff.hellerud@kg.vgs.no

Team 9. trinn
jo-martin.grosas.nordbo@kg.vgs.no 

Team 10. trinn
bente.h.gundelsby@kg.vgs.no 

Driftsleder, eiendomsansvarlig
Michael Løffler
michael.loeffler@kg.vgs.no,        mobil 90071216

Elevtjenesten

Inger Marie Viberg (leder og 8. trinn) inger.marie.viberg@kg.vgs.no
Sissel Bøe (9. trinn) sissel.boe@kg.vgs.no
Anne Helene Jølstad (10. trinn og yrkesrådgiver) anne.helene.jolstad@kg.vgs.no
Anne Silje Voll (Vg2) anne.voll@kg.vgs.no
Line Heiberg Ringen (skoleprest og Vg3) line.ringen@kg.vgs.no
Stine Ytrestøl (Vg1 og karriere) stine.ytrestol@kg.vgs.no
Frode Gjøen (studieveileder) frode.gjoen@kg.vgs.no
Henriette Egebakken  (helsesykepleier)

henriette.egebakken@bfr.oslo.kommune.no

Gina Lin Aarre ( Psykolog)

gina.aarre@bfr.oslo.kommune.no

Personale

Etternavn Fornavn E-postadresse
Andersen Karin Marie Havstad kandersen@kg.vgs.no
Areklett Kristin Elaine Måge kmareklett@kg.vgs.no
Areklett Olav Erik Måge oemareklett@kg.vgs.no
Berger Hilde Louise hberger@kg.vgs.no
Bergstrøm Ida Johanne idaber@kg.vgs.no
Birkeland Benedicte benbir@kg.vgs.no
Bjerke Anniken Terese  
Bjørkøy Marit mbjorkoy@kg.vgs.no
Boodhun Kevin kevboo@kg.vgs.no
Bratseth Fredrik Husby frebra@kg.vgs.no
Brynsrud Caroline Belaunde carbry@kg.vgs.no
Buffon Christian Fredrik Rådahl chrbuf@kg.vgs.no
Bøe Sissel sboe@kg.vgs.no
Eriksen Bjørn beriksen@kg.vgs.no
Eriksen Torun Risdal toreri@kg.vgs.no
Ferstad Sigve sigfer@kg.vgs.no
Fjeldstad Thomas Onstad thofje@kg.vgs.no
Giske Audun Dolsvåg audgis@kg.vgs.no
Gjøen Frode fgjoen@kg.vgs.no
Gravdahl-Egeland Marianne margra@kg.vgs.no
Gravir Herdis hergra@kg.vgs.no
Gressberg Johan Andre johgre@kg.vgs.no
Gundelsby Bente Hessenschmidt bengun@kg.vgs.no
Hadland John johhad@kg.vgs.no
Hagen Hans-Jørgen hjhagen@kg.vgs.no
Halset Halvor Luncke hhalset@kg.vgs.no
Halvorsen Beate bhalvorsen@kg.vgs.no
Haugan Anne Merethe annhau@kg.vgs.no
Haugen Tone thaugen@kg.vgs.no
Haugerud Eivind eivhau@kg.vgs.no
Haugsten Berit bhaugsten@kg.vgs.no
Heggheim Marte Fuhr mfheggheim@kg.vgs.no
Hellerud Liv Wisløff livhel@kg.vgs.no
Henriksen Hege heghen@kg.vgs.no
Hoff Peter pethof@kg.vgs.no
Holm Lars Børge lbholm@kg.vgs.no
Holten Live Wirak livhol@kg.vgs.no
Hynne Emilie Brager emihyn@kg.vgs.no
Ims Rita Knutsen rims@kg.vgs.no
Juul Ingunn ingjuu@kg.vgs.no
Jølstad Anne Helene ahjolstad@kg.vgs.no
Kairies Brita Hellesvik (permisjon) brikai@kg.vgs.no
Keane Karin Maria karkea@kg.vgs.no
Kongestøl Ulla Emilia Maria ullkon@kg.vgs.no
Kristiansen Sverre Anton Julsrud svekri@kg.vgs.no
Kristoffersen Erna Karen ekristoffersen@kg.vgs.no
Krog Mira mkrog@kg.vgs.no
Langås Anne annlan@kg.vgs.no
Larsen Knut Lorentz kllarsen@kg.vgs.no
Larsen Simen Tufte simlar@kg.vgs.no
Lervåg Lars Eivind Hegstad larler@kg.vgs.no
Lunde Karoline Juul karlun@kg.vgs.no
Løffler Michael mloffler@kg.vgs.no
Magnus Helene Hegna Kvarstein hmagnus@kg.vgs.no
Meese Thomas Ernst thomee@kg.vgs.no
Møller Gudveig gmoller@kg.vgs.no
Nedrelid Vegard vegned@kg.vgs.no
Nesdal Linn-Silje Kristin linnes@kg.vgs.no
Nguyen To Quyen Thi  
Nielsen Martin Bjerkeng marnie@kg.vgs.no
Nodeland Pia Benedicte pnodeland@kg.vgs.no
Nordbø Jo-Martin Grosås jo-nor@kg.vgs.no
Nyborg Lars-Erik lenyborg@kg.vgs.no
Nytun Erlend Bjørndal erlnyt@kg.vgs.no
Næss Martine Herwig marnae@kg.vgs.no
Omland Karen Sofie karoml@kg.vgs.no
Ottersen Martin marott@kg.vgs.no
Ringen Line Heiberg line.ringen@kg.vgs.no
Rodal Gry Hege gryrod@kg.vgs.no
Rud Marit Wisløff marrud@kg.vgs.no
Rørnes Leif Ove leiror@kg.vgs.no
Sandnes Ingvild Drolsum ingsan@kg.vgs.no
Schier Kerstin kersch@kg.vgs.no
Schnaller Jenny jensch@kg.vgs.no
Schulze Anne-Marie amschulze@kg.vgs.no
Skaiå Lene lenska@kg.vgs.no
Smith Stian Stabrun stismi@kg.vgs.no
Sognnæs Kari-Hilde Nordheggen karnor1@kg.vgs.no
Solbakken Marianne marsol1@kg.vgs.no
Solheim Karianne Letting karsol@kg.vgs.no
Sollied Katrine katsol@kg.vgs.no
Stabell Taran-Marie Hoel tarsta@kg.vgs.no
Stokke Kristin Elise Eriksen kristo@kg.vgs.no
Storsveen Anne Karine akstorsveen@kg.vgs.no
Stovner Hanne Gramsett hangra@kg.vgs.no
Sture Emilie emistu@kg.vgs.no
Svartdahl Ragnhild Amlie ragsva@kg.vgs.no
Svenningsen Håvard havsve@kg.vgs.no
Sødal Anya asodal@kg.vgs.no
Sørensen Lars Olav lsorensen@kg.vgs.no
Tulluan Hanne hantul@kg.vgs.no
Udnæs Monique Lamarque monudn@kg.vgs.no
Vedvik Emma Elisabeth emmved@kg.vgs.no
Viberg Inger Marie imviberg@kg.vgs.no
Voll Anne Silje Jensen anne.voll@kg.vgs.no
Waters Jonathan Brakstad jonwat@kg.vgs.no
Westgaard Martha Orten mowestgaard@kg.vgs.no
Wisløff Leif Thomas leiwis@kg.vgs.no
Ytrestøl Stine stiytr@kg.vgs.no
Øztürk Ømer Faruk oemoez@kg.vgs.no
Aarak Ida-Marie idaaar@kg.vgs.no