Ansatte

Ledelse

Rektor Nils-Tore Sagen Mosvold                                                                nils-tore.mosvold@kg.vgs.no

Assisterende rektor, daglig leder videregående skole Ingunn Juul      ingunn.juul@kg.vgs.no

Assisterende rektor, daglig leder ungdomsskolen  Lars Børge Holm  lars.borge.holm@kg.vgs.no

Administrasjons- og økonomisjef Line Wermundsen Mork                  line.mork@kg.vgs.no

Leder for pedagogisk støtte  Inger Marie Viberg                                     inger.marie.viberg@kg.vgs.no 

 

 

Avdelingsledere 

Trinnleder Vg1,  fagseksjon norsk og religion                                          kristine.nordengen.christensen@kg.vgs.no

Trinnleder Vg2, fagseksjon språk                                                                karin.andersen@kg.vgs.no

Trinnleder Vg3, fagseksjon samfunnsfag                                                  john-arve.nilssen@kg.vgs.no

Fagseksjon realfag                                                                                          lars.eivind.lervaag@kg.vgs.no

Team 8.trinn                                                                                                    bard.olav.weider@kg.vgs.no

Team 9.trinn                                                                                                    liv.wisloeff.hellerud@kg.vgs.no

Team 10.trinn  ubesatt

 

Pedagogisk personale

Navn Epost
Andersen Karin Marie H. karin.andersen@kg.vgs.no
Arbo Bente Elisabeth benarb@kg.vgs.no
Areklett Kristin Måge kristin.mage.areklett@kg.vgs.no
Areklett Olav Erik Måge olav.erik.areklett@kg.vgs.no
Bay Rikke rikke.bay@kg.vgs.no
Bentsen Joachim Wikse joachim.bentsen@kg.vgs.no
Berger Hilde Louise hilde.berger@kg.vgs.no
Bergstrøm Ida Johanne ida.johanne.bergstrom@kg.vgs.no
Birkeland Benedicte benbir@kg.vgs.no
Bjørkøy Marit marit.bjorkoy@kg.vgs.no
Bjøru Tor Magnar tor.magnar.bjoru@kg.vgs.no
Boodhun Kevin Abildgaard kevin.abildgaard.boodhun@kg.vgs.no
Bratseth Eivind Husby eivind.husby.bratseth@kg.vgs.no
Bratseth Fredrik Husby fredrik.husby.bratseth@kg.vgs.no
Bratseth Kristine Husby kribra@kg.vgs.no
Bøe Sissel sissel.boe@kg.vgs.no
Christensen Kristine Nordengen kristine.nordengen.christensen@kg.vgs.no
Eriksen Bjørn bjorn.eriksen@kg.vgs.no
Finstad Kristin kristin.finstad@kg.vgs.no
Gjøen Frode frode.gjoeen@kg.vgs.no
Gravir Herdis herdis.gravir@kg.vgs.no
Gundelsby Bente H. bente.h.gundelsby@kg.vgs.no
Gusevik Alexander alexander.gusevik@kg.vgs.no
Hagen Hans Jørgen hans-jorgen.hagen@kg.vgs.no
Haugan Anne Merethe anne.merethe.haugan@kg.vgs.no
Haugen Tone tone.honningsvag@kg.vgs.no
Haugerud Eivind eivind.haugerud@kg.vgs.no
Haugsten Berit berit.haugsten@kg.vgs.no
Heggheim Marte Fuhr marte.f.heggheim@kg.vgs.no
Hellerud Liv Wisløff liv.wisloeff.hellerud@kg.vgs.no
Hoff Peter peter.hoff@kg.vgs.no
Hynne Emilie Brager emilie.brager.hynne@kg.vgs.no
Ims Rita Knutsen rita.knutsen.ims@kg.vgs.no
Jancey Bjørg Langleite bjorg.jancey@kg.vgs.no
Jelmert Leif Thore leif.thore.jelmert@kg.vgs.no
Jølstad Anne Helene anne.helene.jolstad@kg.vgs.no
Kloster Line Benedicte line.benedicte.kloster@kg.vgs.no
Kongestøl Ulla Emilia ullkon@kg.vgs.no
Kopperud Synnøve synnoeve.andrine.kopperud@kg.vgs.no
Kristiansen Sverre Julsrud sverre.julsrud.kristiansen@kg.vgs.no
Kristoffersen Erna Karen erna.kristoffersen@kg.vgs.no
Langås Anne anne.langaas@kg.vgs.no
Larsen Knut Lorentz knut.lorentz.larsen@kg.vgs.no
Leikvoll Thomas thomas.leikvoll@kg.vgs.no
Lervåg Lars Eivind Hegstad lars.eivind.lervaag@kg.vgs.no
Lindhom Anette Nymann anette.nymann.lindhom@kg.vgs.no
Magelssen Alfhild alfhild.magelssen@kg.vgs.no
Magnus Helene Kvarstein helene.magnus@kg.vgs.no
Mariani Elizabeth S. elizabeth.marie.sandseter.mariani@kg.vgs.no
Meese Thomas Ernst thomas.ernst.meese@kg.vgs.no
Møller Gudveig gudveig.moller@kg.vgs.no
Nedrelid Vegard vegard.nedrelid@kg.vgs.no
Nilssen John-Arve john-arve.nilssen@kg.vgs.no
Nodeland Pia Benedicte pia.nodeland@kg.vgs.no
Nyborg Lars Erik lars.erik.nyborg@kg.vgs.no
Nytun Erlend Bjørndal erlend.nytun@kg.vgs.no
Næss Martine Herwig marnae@kg.vgs.no
Omland Karen Sofie karen.sofie.omland@kg.vgs.no
Pace Silje Amland silje.pace@kg.vgs.no
Renså Johannes Arnevik johren@kg.vgs.no
Rodal Gry Hege gry.hege.rodal@kg.vgs.no
Rud Marit Wisløff marit.wisloff.rud@kg.vgs.no
Røste Linnea linnea.roeste@kg.vgs.no
Røyr Moritz moritz.royr@kg.vgs.no
Sandnes Ingvild Drolsum ingvild.sandnes@kg.vgs.no
Schulze Anne-Marie anne.marie.schulze@kg.vgs.no
Skipnes Elin Anita elin.skipnes@kg.vgs.no
Smith Stian Stabrun stian.stabrun.smith@kg.vgs.no
Solbakken Marianne marianne.solbakken@kg.vgs.no
Sollied Katrine katsol@kg.vgs.no
Stenvaag Ruth Elisabeth ruth.elisabeth.stenvaag@kg.vgs.no
Stokke Kristin Eriksen kristin.eriksen.stokke@kg.vgs.no
Storsveen Anne Karine anne.karine.storsveen@kg.vgs.no
Sturød Magne Christian magne.christian.sturoed@kg.vgs.no
Svartdahl Ragnhild Amlie ragnhild.svartdahl@kg.vgs.no
Sæther Turid Husby turid.husby.saether@kg.vgs.no
Sødal Anya anya.sodal@kg.vgs.no
Udnæs Monique Lamarque monique.lamarque.udnaes@kg.vgs.no
Vadøy Kathrine A. kathrine.antonsen.vadoy@kg.vgs.no
Vatne Magnus Nesje magnus.nesje.vatne@kg.vgs.no
Vedvik Emma Elisabeth emmdyv@kg.vgs.no
Vetrhus Audun audun.vetrhus@kg.vgs.no
Weider Bård Olav bard.olav.weider@kg.vgs.no
Westgaard Martha Orten martha.o.westgaard@kg.vgs.no
Øztürk Ømer Faruk oemoez@kg.vgs.no